Niesamowita moc EXILIS ELITE

Innowacyjne urządzenie, jakim jest EXILIS ELITE, łączy w sobie moc ultradźwięków, a także energii o wysokiej częstotliwości. Warto wiedzieć, że ten niezwykły i wielofunkcyjny system doskonale radzi sobie z różnymi niedoskonałościami, które dotykają zarówno twojej twarzy, jak i reszty ciała. EXILIS ELITE, może Ci pomóc w wielu objawach – od walki z nadmierną i uciążliwą tkanką tłuszczową, aż po starzenie się Twojej skóry. Jego spektakularne działanie utrzymuje się przez długi czas zaś pozytywne efekty zaskoczą nawet Ciebie! Warto wiedzieć o tym, że działanie tego urządzenia, jest w pełni bezpieczne i komfortowe podczas całego zabiegu. To właśnie monitoring temperatury tkanki zabezpiecza skórę pacjenta przed zbyt nadmiernym wzrostem temperatury. Zabieg jest więc bezbolesny i przyjemny – pacjenci odczuwają jedynie lekkie i przyjemne ciepło.

Trzy kroki do doskonałości:

Działanie EXILIS ELITE dzielone jest na trzy fazy. W pierwszej z nich cała energia zostaje skupiona na miejscu, które zostaje poddane zabiegowi. Podczas emisji energii zostaje włączony do pracy specjalny system chłodzenia, który zapobiega nadmiernemu przegrzewaniu się skóry pacjenta. Drugim etapem jest izolacja z wkraczającymi do akcji ultradźwiękami. Rozkładają one wówczas liczne zwłóknienia powstające w naszym organizmie, które przyczyniają się do naszego złego wyglądu. Łatwiej jest się wtedy pozbyć nadmiaru tłuszczu z naszego organizmu. Ostatnim etapem jest dezaktywacja, czyli zmniejszenie objętości niechcianych przez nas komórek tłuszczowych, a także ich redukcja.

Kiedy najlepiej wykonać zabieg?

Zapytaliśmy długoletnich specjalistów z Medbeauty Aesthetic Clinic KEPA o to, kiedy należy stosować EXILIS ELITE. Ich odpowiedź była jednoznaczna. Jeśli zależy Ci na jak najlepszym zabiegu, który da szybkie i przede wszystkim widoczne efekty, to warto skorzystać z pomocy tego urządzenia. W medycynie estetycznej znalazło ono swoje zastosowanie  w przypadku długotrwałej i nieskutecznej walki z oporną tkanką tłuszczową na naszym ciele. Urządzenie jest również rekomendowanie w przypadku zmagania się z wiotką skórą, zmarszczkami, a także cellulitem. Również osoby mające wyraźne kłopoty z dysproporcjami w swojej sylwetce mogą liczyć na pomoc, dzięki EXILIS ELITE!  Jeśli więc któryś z wymienionych problemów stanowi Twoją barierę psychiczną w codziennym funkcjonowaniu to rozważ ten bezpieczny zabieg!

Co zyskasz dzięki EXILIS ELITE?

Dzięki EXILIS ELITE możesz osiągnąć długotrwałe i w pełni spektakularne efekty na swoim ciele. Nie musisz więc obawiać się tego, że efekty nie będą widoczne, ani tym bardziej zadowalające. To wielofunkcyjne urządzenie pomoże Ci w wielu problemach estetycznych. Dzięki zastosowaniu EXILIS ELITE możesz znów poczuć się nie tylko pięknie i młodo, ale komfortowo w swoim własnym ciele. Oznacza to koniec z kompleksami, na jakie do tej pory cierpiałaś. Możesz znów cieszyć się nie tylko odnowioną twarzą, ale całym ciałem! Zabieg można przeprowadzać także w okolicy ramion, nóg, czy też brzucha. Do efektów EXILIS ELITE, zalicza się: 

  • Redukcję tłuszczu;
  • Efekt liftingu twarzy;
  • Widoczną redukcję cellulitu;
  • Odmłodzenie skóry;

Należy liczyć się z tym, że nie każdy zabieg został przeznaczony dla każdego. Istnieją pewne przeciwwskazania, które uniemożliwiają przeprowadzenie zabiegu z zastosowaniem EXILIS ELITE. Najczęstszymi przeciwwskazaniami, które uniemożliwiają przeprowadzenie zabiegu z użyciem tego urządzenia to ciąża, a także laktacja. Choroby, takie jak nowotwory, zaburzenie krzepliwości krwi, opryszczka.